Daw Systems
Comarch ERP XL

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to program do prowadzenia firmy. Dedykowany jest on dużym przedsiębiorstwom, natomiast tym z sektora małych i średnich przedsiębiorstw dedykowana jest Optima.  Program zbudowany jest w oparciu o osobne moduły, dzięki czemu jesteś w stanie wybrać dla swojej firmy rozwiązanie optymalne – jeden, lub wiele modułów jednocześnie. 

System ERP, który sam skonfigurujesz zgodnie ze swoimi potrzebami

Comarch ERP XL ( dawniej znany jako CDN XL ), to rozwiązanie modułowe. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, możesz dla niego nabyć jeden lub wiele, w pełni współpracujących ze sobą modułów. Do dyspozycji klienta są: Sprzedaż, Zamówienia, CRM, Księgowość,  Produkcja, Kompletacja. Ten system ERP nie umożliwia wykorzystania go z modułami Biuro Rachunkowe, dlatego osoby zainteresowane  zapraszamy do odwiedzenia podstrony dotyczącej rozwiązania, które taką możliwość posiada – Comarch ERP Optima. 

Dzięki modułowej konstrukcji,  ten system Comarch nie może zostać sklasyfikowany jako program do wystawiania faktur, czy zwykły program magazynowo-handlowy. Jest to kompleksowy program do prowadzenia firmy. Warto podkreślić, że w dobie cyfrowej wymiany dokumentów wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstw oraz cyfrowej archiwizacji dokumentów, system ten dostarcza świetny obieg dokumentów wewnątrz przedsiębiorstwa.

System ERP, któremu RODO jest niestraszne, tak samo, jak ciągłe nowelizacje przepisów.

Comarch ERP XL to system posiadający od 2018 roku wprowadzone szereg funkcji wynikających z nowych przepisów RODO. Umożliwia on wprowadzanie zgód klientów oraz ich cofanie a co najważniejsze, dzięki temu systemowi możliwa jest anonimizacja danych osobowych. Od teraz na wniosek danego klienta będziesz mógł go w pełni zanonimizować – pod warunkiem, że wszystkie rozliczenia są poprawne i nie występuję pomiędzy Wami zalegająca płatność.

Optymalizacja biznesu dzięki rozbudowanemu BI

BI, czyli Business Intelligence, to zbiór funkcji analitycznych systemu ERP XL, które pozwalają na wnikliwe, wielopłaszczyznowe obserwacje wyników firmy, dzięki czemu będziesz w stanie wyciągać trafne wnioski poparte rzetelnymi danymi. System umożliwia przedstawianie danych na wiele sposobów w formie dynamicznej, zaś działanie na zasadzie drag&drop sprawia, że użytkowanie tych funkcji jest proste i szybkie. 

Bądź zawsze na bieżąco z przepisami

Marka Comarch umożliwia aktualizację systemów co roku. Aktualizacje te przede wszystkim mają na celu utrzymanie zgodności systemu z przepisami. Każdy polski przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest bycie na bieżąco z przepisami, szczególnie, gdy zmiany w nich są dynamiczne. Dodatkowo producent stara się co roku wzbogacać ten system ERP  o nowe funkcje.

Zapoznaj się z podstawowymi ofertą Comarch ERP XL:

Produkcja

Dostępne narzędzia pozwalają na kompleksową organizację i zarządzanie każdym rodzajem produkcji w każdej branży. System na bieżąco informuje o dostępności i braku surowców.

Handel i dystrybucja

Szereg dostępnych operacji usprawniające obsługę sprzedaży, realizację transakcji, zarządzanie dokumentami zakupu, definiowanie zamienników do poszczególnego asortymentu, rozbudowany mechanizm naliczania promocji, obsługa reklamacji, tworzenie wielowariantowych ofert dla klienta, automatyczne przydzielenie zasobów do zamówień odbiorców.

Gospodarka magazynowa

Wsparcie logistyczne magazynu wysokiego składowania, optymalne rozmieszczenie towarów, dowolna ilość magazynów, wiele rodzajów opakowań, utrzymanie optymalnego stanu zapasów.

Finanse i księgowość Profesjonalne narzędzie pozwala nie tylko na obsługę pełnej księgowości ale również na kompleksową analizę całej firmy na podstawie danych finansowo-księgowych. Stałe dostosowanie do zmieniających się przepisach prawnych. 
Serwis Ewidencja i monitoring urządzeń serwisowanych oraz planowanych zleceń serwisowych, identyfikacja osoby odpowiedzialnej za urządzenie, określanie dowolnych parametrów określających urządzenia oraz zlecenia serwisowe.
Kadry i płace Pełna obsługa procesów kadrowo-płacowych - od przyjęcia pracownika, po wszelkie operacje rozliczeń i informację o terminach, aż do rozwiązania umowy i wyrejestrowania go z ubezpieczeń. 

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej