Daw Systems
Comarch ERP XT

Comarch ERP XT

Program Comarch ERP XT jest przeznaczony dla mikro firm. W bardzo prosty i przejrzysty sposób usprawni pracę oraz zbierze najpotrzebniejsze informacje w jednym miejscu.

Dostępność z każdego miejsca

Ogromnym atutem tego systemu jest dostęp przez przeglądarkę internetową, dzięki temu masz wgląd do dokumentów firmy praktycznie z każdego miejsca. Jest to dobre rozwiązanie do osób, które pracują również w domu lub są w ciągłych wyjazdach. Po zalogowaniu się do swojego konta za pomocą adresu email oraz hasła możesz sprawdzić potrzebne informacje. Jedyne czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu.

Prostota i przejrzystość

Program jest stworzony po to aby usprawnić codzienną pracę. Intuicyjny interfejs pozwala bez problemu wprowadzać podstawowe dokumenty firmy i z łatwością uzyskać do nich dostęp. Po wystawieniu faktury program pozwala na wygodne przesłanie dokumentu do klienta. Warto wiedzieć, że nie musisz kupować całego programu ponieważ Comarch daje możliwość wyboru takiego pakietu, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Zapoznaj się z dostępnymi pakietami:

Pakiet Faktury

Możliwość wystawiania faktur zakupowych i sprzedażowych, kontrolowanie zaległych płatności, obsługa transakcji w złotówkach i walutach obcych, prowadzenie Rejestrów VAT, generowanie plików JPK_VAT oraz JPK_FA, automatyczne wysyłanie dokumentów do klientów mailem.

Pakiet Faktury + Księgowość

Zawiera wszystkie funkcje pakietu Faktury oraz pozwala prowadzić uproszczoną księgowość rozliczając się na podstawie książki przychodów i rozchodów. Możliwość przeprowadzania podstawowych operacji : zaliczki na PIT 36 i PIT 36L, deklaracje VAT-7, e-Deklaracje, amortyzacja środków trwałych, ewidencja pracowników i wynagrodzeń.

Pakiet Faktury + Magazyn Zawiera wszystkie funkcje pakietu Faktury oraz pomaga kontrolować stany magazynowe, inwentaryzacje, spis z natury.
Pakiet Faktury + Magazyn + Księgowość Zawiera wszystkie funkcje pakietu Faktury, Magazyn oraz Księgowość w jednym miejscu.

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej