Daw Systems
Interfejs WMS

Tu jesteś OfertaInterfejs WMS

Interfejs WMS

 

Interfejs WMS to integrator systemów opracowany przez naszych specjalistów. Jest to łącznik pomiędzy systemami Comarch oraz Logifact. To autorskie rozwiązanie DAW – SYSTEMS, które powstało na bazie wieloletnich doświadczeń programistycznych oraz potrzeb dużych, ogólnopolskich klientów.

Zbudowaliśmy most pomiędzy najważniejszymi w Polsce systemami do zarządzania firmą i magazynem

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi, Twoje przedsiębiorstwo będzie w stanie połączyć ze sobą program magazynowy oraz system ERP. Dzięki temu, wdrożone w Twoim magazynie / magazynach rozwiązania Logifact oraz systemy ERP  marki Comarch, takie, jak  ERP XL  ( dawniej CDN XL) będą się wzajemnie komunikować oraz rozpoznawać stosowane w nich protokoły.

System magazynowy logifact® WMS

System magazynowy logifact®WMS to rozbudowany i elastyczny system informatyczny przeznaczony do wspierania zarządzania pracy magazynów. Jest dedykowany dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw handlowych, usługowych i produkcyjnych z większości branż i należy do najczęściej wybieranych na polskim rynku systemów klasy WMS. Więcej informacji na stronie: http://logifact.pl

Skontaktuj się z nami w celu zaproszenia nas na prezentację

Prowadzisz dużą firmę, jak hurtownia lub firma produkcyjna z dużym magazynem? Stosujesz program magazynowy Logifact oraz system ERP? Twoi pracownicy mają dość ręcznego przepisywania dokumentów pomiędzy systemami? Z chęcią zaprezentujemy działanie naszego rozwiązania oraz zaprezentujemy nasze dotychczasowe wdrożenia oraz referencje.

linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej