Daw Systems
Konsola Kupca

Konsola Kupca

Insoft Konsola Kupca to program dla sieci sklepów, w których każda placówka posiada system sprzedaży detalicznej PC – Market, Mini Market lub PC – Petrol. Program ten dedykowany jest sieciom handlowym, które skupiają powyżej trzech placówek detalicznych. Ten program dla sieci sklepów umożliwia centralne zarządzanie siecią – wykorzystuje go centrala całej sieci handlowej. Służy on do nadzorowania oraz koordynacji działań zarówno dla całej sieci, jak i poszczególnych placówek.

Zarządzanie centralne w Konsoli Kupca

System ten pozwala na prowadzenie jednolitej bazy towarowej oraz kontrahentów dla całej sieci. Stosując ten program dla sieci sklepów, możesz przyjmować dostawy, wprowadzać do systemu dokumentacje, gromadzić dokumenty księgowe oraz rozliczać płatności dzięki integracji systemami bankowymi. System pozwala na centralną obsługę JPK.

Sieć handlowa pod pełną kontrolą

Funkcję, jaką spełnia Konsola Kupca w sieci handlowej należy porównać do funkcji administratora. Używając tego systemu możesz w pełni kontrolować pracę podległych sklepów dzięki dostępowi do elektronicznej kopii wszystkich dokumentów wystawionych przez sklep, a także monitorować wyniki sklepów, takie, jak: sprzedaż, marżowość, stany minimalne oraz maksymalne. Co więcej, system ten oferuje rozbudowane raporty koszykowe oraz produktowe. Funkcja kontrolna to nie wszystko, ponieważ jako jednostka centralna możesz nadawać i ograniczać uprawnienia sklepów w stosowanych przez nie systemach PC – Market. To Ty decydujesz, jak bardzo decyzyjni będą Twoi pracownicy.

Elastyczny program dla sieci sklepów

To, że Konsola Kupca jest jednostką centralną, nie oznacza, że można sterować jedynie wszystkimi sklepami jednocześnie. Owszem, jak najbardziej można pracować w ten sposób ale system przewiduje również indywidualne zarządzanie placówkami. Możesz organizować sezonowe obniżki cen dla całej sieci sklepów (np. gazetki promocyjne) ale  również narzucać ceny wyższe lub niższe w jednym konkretnym sklepie – zawsze będziesz w stanie konkurować z sklepami sąsiednimi. Wyczerpanie się danego towaru w danej placówce nie stanowi problemu, dzięki Konsoli Kupca przeprowadzisz przesunięcie między magazynowe. 

Konsola Kupca to zawsze aktualne i bezpieczne dane

Konsola kupca poprzez połączenie internetowe ze sklepami, wymienia się z nimi w trzy minutowych interwałach, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pewność, że ogląd na sytuację sieci oparty jest na rzetelnych oraz świeżych danych. Konsola kupca to również zabezpieczenie sklepów, ponieważ dzięki stałej wymianie danych, nasz serwisant jest w stanie bardzo szybko przywrócić sklep po awarii – baza danych dostępna jest do pobrania z Konsoli Kupca – nie tracimy niczego, takie zabezpieczenie gwarantuje stabilność biznesu. Dodatkowo, system ten umożliwia wykonywanie kopii zapasowej baz. Do ich przechowywania zalecamy usługę Xopero Cloud, dzięki której zaszyfrowane kopie przechowywane są w chmurze i możesz je pobrać w każdym momencie.

Możliwość integracji z najpopularniejszymi systemami księgowymi

Insoft jako dostawca tego oprogramowania przewidział możliwość integracji z systemami księgowymi stosowanymi przez biura rachunkowe. Dzięki temu modułowi Twoja współpraca i wymiana dokumentów z biurem rachunkowym będzie wygodniejsza i prostsza.

Zapoznaj się z ofertą: 

Konsola Kupca – Centrala sieci sklepów  Pakiet programów do scentralizowanego zarządzania siecią sklepów. Umożliwia wymianę danych o sprzedaży pomiędzy sklepami, na których pracuje PC-Market 7 a centralą (Konsola Kupca), pozwala na: zarządzanie centralnym magazynem, kontrolę polityki asortymentowej z centrali (zarządzanie listą towarów i kontrahentów), centralne zarządzanie kartami stałego klienta oraz analizę obrotów z dostawcami i producentami na podstawie danych otrzymanych od sklepów w sieci.  Możliwość pracy wielostanowiskowej za dopłatą.
Konsola Kupca – PC-Raporty Dodatkowy moduł raportowy w Centrali pozwalający na gromadzenie i udostępnianie zbiorczych danych o zakupach i sprzedaży w celu sporządzania raportów analitycznych i porównawczych. Do pracy modułu wymagany jest serwer bazy danych Microsoft SQL 2012 lub nowszy. Moduł pracuje przez przeglądarkę internetową.
Konsola Kupca – System Lojalnościowy i Promocyjny PC-Loyalty Dodatkowy moduł w centrali pozwalający zarządzać punktami, rabatami i wydaniem prezentów, raportować dane zarządcze oraz spersonalizowane informacje dla klientów przez WWW. Konsola Kupca oraz specjalny program – PC-Loyalty, z dostępem z poziomu przeglądarki internetowej, pozwalają zarządzać regułami punktowymi i rabatowymi w PC-Market 7 oraz systemem promocji produktowych dla stanowisk kasowych PC-POS.
Konsola Kupca – Standardowy centralny interfejs FK Interfejs centralny umożliwia wygenerowanie sklepowych danych / dokumentów dla systemu finansowo-księgowego bezpośrednio z centrali sieci sklepów - wykaz współpracujących programów dostępny w osobnym dokumencie. 
Konsola Kupca – Standardowy centralny interfejs do generowania przelewów bankowych Możliwość wygenerowania bezpośrednio z centrali sieci sklepów plików zawierających paczki przelewów do uregulowania należności zarejestrowanych w programie. Dane generowane są za pomocą modułu MCCash.
 Konsola Kupca – Centralny generator zamówień Moduł do centralnego zautomatyzowania procesu zamówień dla sklepów, program proponuje towary do zamówienia wg przyjętych przez użytkownika kryteriów.

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej