Daw Systems
Kopia bezpieczeństwa

Kopia bezpieczeństwa 

Oferujemy rozwiązanie Xopero Cloud, mające na celu ochronę zawartości komputerów przed nagłą ich utratą. Rozwiązanie te nazywane jako kopia bezpieczeństwa systemu pozwala na spokojny sen zarówno klientów biznesowych, jak i prywatnych.

Lepiej zapobiegać, niż kosztownie starać się odzyskać uszkodzony dysk

Xopero Cloud, to kopia zapasowa wykonująca się do chmury, której roczny koszt nie przekracza 1/7 kosztu fizycznego odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków. Po co przepłacać za usługę naprawy i przywracania dysku, skoro za ułamek tej ceny można mieć święty spokój i pewność, że w razie jakiejkolwiek awarii klient może w każdej chwili pobrać wykonaną kopię zapasową?

Jak to działa?

Program zainstalowany na komputerze klienta codziennie, o określonej przez klienta wykonuje backup do chmury. Pod pojęciem chmury rozumie się zewnętrzny serwer do przechowywania danych, do którego posiada się dostęp na odległość za pośrednictwem Internetu. W sytuacji uszkodzenia lub zawirusowania dysku, na przykład wirusem szyfrującym – wymieniamy dysk na nowy i pobieramy ostatnią, najświeższą kopię zapasową dostępną w chmurze.

Pełne bezpieczeństwo oraz szyfrowanie kopii zapasowej

Ochrona danych przyświeca Xopero od zawsze, dlatego wykonywana kopia zapasowa jest w pełni zaszyfrowana i wgląd w nią posiada wyłącznie użytkownik danego komputera. Pracownicy Xopero nie będą również w stanie sprawdzić zawartości wykonanych kopii. Sprawdzenie zawartości zaszyfrowanej kopii bezpieczeństwa, znajdującej się w drodze do chmury przez osoby o złych intencjach również nie będzie.

Komu dedykowane jest Xopero Cloud?

Tak naprawdę, backup do chmury potrzebują wszyscy – przede wszystkim przedsiębiorcy, aby nie stracić ważnych z punktu widzenia firmy danych. Rozwiązanie te  proponujemy wszystkim naszym klientom, a w szczególności średnim przedsiębiorstwom, biurom rachunkowym i działom kadr, sklepom posiadającym systemy PC- Market, Konsolę Kupca, Mini Market oraz stacjom paliw z systemami PC – Petrol. Ta kopia bezpieczeństwa z pewnością będzie nieocenioną deską ratunku dla freelancerów oraz użytkowników prywatnych, którzy na swoich komputerach bardzo często przechowują ważne dokumenty (rachunki, umowy, dyplomy, świadectwa) oraz wspomnienia, których utrata bywa bolesna – zdjęcia oraz filmy.

O marce Xopero słów kilka

Xopero to polska marka, zaś jej siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to uznany i jeden z największych dostawców rozwiązań back-up’owych. Xopero prowadzi ekspansję rynkową – na chwilę obecną dostępny jest w Izraelu, Polsce, Portugalii oraz we Włoszech. Stale rosnąca liczba dystrybutorów potwierdza jakość usługi oraz potrzeby rynku.

linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej