Daw Systems
O nas

DAW Systems Sp. z o.o.
Sprzedaż i wdrażanie systemów do zarządzania firmami

Tu jesteś O nas

Firma Daw-Systems Sp. z o.o. 

 

W branży informatycznej istnieje od marca 2006 roku. Nasz zespół zbudowany jest z programistów, wdrożeniowców oraz specjalistów z zakresu wsparcia użytkowników systemów. Tworzymy dynamiczny i profesjonalny zespół dostarczający klientom dostosowane do ich potrzeb rozwiązania informatyczne, dzięki którym są w stanie prościej i efektywniej zarządzać swoimi przedsiębiorstwami. 

 

 

Wyznacznikiem naszych działań jest stwierdzenie:

"System komputerowy jest dla Państwa, a nie Państwo są dla systemu".

 

Wyznajemy zasadę, że oprogramowanie ma służyć użytkownikowi i być dla niego przyjaznym, jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby klientów i dokładamy wszelkich starań aby idealnie dostosować produkty do ich potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowe oprogramowanie, jak i nasze autorskie interfejsy oraz usługi programistyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi pracownicy są w stanie pomóc w każdej sprawie związanej z profilem naszej działalności.

 

Partnerstwa

 

Wieloletnie partnerstwo pozwoliło nam na zbudowanie trwałych relacji, które procentują przy każdym wdrożeniu. Współpraca z renomowanymi dostawcami oprogramowania: Comarch oraz Insoft, a także z dostawcami sprzętu: Novitus oraz Posnet, powodują, że jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom doskonałe jakościowo produkty i usługi spełniające najwyższe standardy rynkowe.

Profesjonalne i szybkie wdrożenie

linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej