Daw Systems
PC-Market

PC – Market

System do sprzedaży detalicznej, dedykowany sklepom  zarówno mało, średnio, jak i wielkopowierzchniowym. Dzięki swoim funkcjonalnościom, wygodzie i szybkości obsługi oraz zautomatyzowanym procesom, ten system kasowy z powodzeniem stosowany jest zarówno w osiedlowych sklepikach, jak i marketach.

Program do sprzedaży i system kasowy do sklepu w jednym

Program pozwala na handel z poziomu komputera, natomiast swoją prawdziwą potęgę pokazuje użytkownikowi, gdy jest połączony ze stanowiskami wyposażonym w terminale POS oraz drukarki fiskalne. System ten pozwala również na komunikację z nowoczesnymi kasami, jak na przykład Novitus Next. Ta potęga objawia się przede wszystkim w możliwości bieżącej kontroli utargu na kasach z poziomu komputera, przechowywaniu paragonów i raportów w wersji elektronicznej oraz zarządzaniu zmianami kasjerów. Dzięki płynnej komunikacji ze stanowiskami sprzedażowymi umożliwia kontrolowanie bieżących stanów magazynowych. Parafrazując – system aktualizuje bazę towarową z każdym wydrukowanym paragonem. Wszystkie dane do kontroli sklepu są dostępne w każdym momencie.

Program magazynowy i program do sklepu w jednym

Możliwość zaawansowanej obsługi gospodarki magazynowej to ogromny atut programu do sprzedaży PC – Market. Program umożliwia wprowadzenie nieograniczonej bazy towarowej, dowolną konfigurację asortymentów oraz grup asortymentowych. System ten pozwala na przyjmowanie dostaw w prosty sposób oraz wystawianie wydań zewnętrznych, a także przesunięć międzymagazynowych. Dzięki ciągle aktualizowanym stanom magazynowym, przeprowadzenie inwentaryzacji nie stanowi problemu, pomimo, iż nie jest to program do inwentaryzacji. System na podstawie sprzedaży oraz wprowadzonych stanów magazynowych wyliczy ile towarów powinno znajdować się w sklepie.

Zarządzaj relacjami z kontrahentami z poziomu programu PC - Market.

System pozwala na budowę niczym nieograniczonej bazy kontrahentów, na których składają się zarówno odbiorcy, jak i dostawcy.  Dzięki temu rozwiązaniu, wprowadzane faktury kupna lub sprzedaży są przypisywane do konkretnego partnera i system przypomni o niezrealizowanej płatności, a także umożliwi śledzenie historii kontrahenta. Pomimo tego, że jest to program do sprzedaży, system na żądanie użytkownika samodzielnie wygeneruje zamówienie towaru – zaproponuje towary, ilości, ceny przypisane do kontrahentów oraz uwzględni zapas na określony przez użytkownika okres czasowy uwzględniając średnią rotację w określonym odstępie czasowym. Program do sklepu PC – Market może wystawić zamówienie do wszystkich kontrahentów, lub do preferowanych, lub nawet do jednego – wszystko zależy od preferencji klienta. Jest to program nastawiony na komfort osoby obsługującej.

Organizuj okresowe promocje, przyznawaj punkty i rabaty klientom

System pozwala na ustalanie okresowych zmian cen, np. stosowanie gazetek promocyjnych oraz na programy lojalnościowe. Rozwiązanie to pozwoli Twojej placówce na zbudowanie lojalnej grupy klientów oraz bezproblemową zmianę cen towarów w określonym dniu – dzięki komunikacji z kasami, program do sprzedaży PC – Market sam zmieni ceny oraz przywróci je po zakończeniu promocji bez Twojej ingerencji w kasy.

Intuicyjna obsługa oraz wiele przydatnych funkcji w jednym

Insoft - producent tego rozbudowanego systemu sprzedaży detalicznej postawił sobie za cel intuicyjność obsługi. Dzięki temu poszczególne funkcje programu wywołuje się bardzo szybko nawet za pośrednictwem samej klawiatury. PC – Market to istny kombajn, który umożliwia rozbudowane analizy finansowe, koszykowe, towarowe oraz generować statystyki związane z pracą kasjerów – w każdej chwili możesz uzyskać statystki pomagające w prowadzeniu biznesu oraz jego optymalizacji.

Możliwość rozbudowania programu o dodatkowe moduły

Producent przewidział możliwość stosowania dodatkowych modułów, które zwiększają i tak rozbudowane opcje systemu. Kluczowym rozszerzeniem jest pełna współpraca z najpopularniejszymi systemami księgowymi stosowanymi przez biura rachunkowe. Pomimo, że program posiada wbudowaną funkcję wydruku standardowych etykiet, można rozszerzyć go moduł, który dzięki znacznie bardziej zaawansowanym możliwościom ich projektowania spowoduje, że dodatkowy program do drukowania etykiet okaże się niepotrzebny.

Zapoznaj się z najczęściej wybieranymi modułami przez naszych klientów:

PC-Market 7 – wersja podstawowa

Kompleksowe oprogramowanie do obsługi sklepu dla MS Windows, z bazą danych opartą na silniku SQL; ewidencja towarów i kontrahentów oraz prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, kompletny obieg dokumentów, raportowanie finansowe, ilościowo-wartościowe, wydruk standardowych etykiet, cenników, dokumentów, prowadzenie sprzedaży detalicznej. Możliwość dopłaty do wersji wielostanowiskowej.

Obsługa jednego stanowiska kasowego przez serwer kasowy

Umożliwia w pełni zautomatyzowany proces komunikacji (eksport i import, zarówno off-line jak i on-line) z kasami.

Obsługa jednego stanowiska kasowego przez Scserver (Novitus Next)

Umożliwia w pełni zautomatyzowany proces komunikacji (eksport i import) z kasami Novitus Next i innymi wyposażonymi w oprogramowanie mPOS.

Projektowanie etykiet i obsługa drukarek kodów kreskowych Program do projektowania etykiet, umożliwiający stworzenie i zapisanie etykiet na towary i regały; umożliwia umieszczenie kilkunastu różnorodnych pól tekstowych i graficznych na etykiecie oraz wydruk zaprojektowanych etykiet. Moduł umożliwia obsługę drukarek kodów kreskowych.
Obsługa przenośnych inwentaryzatorów W pełni zintegrowany program pozwalający sprawnie przeprowadzić inwentaryzację na sklepie.
Obsługa sprawdzarek cen Umożliwia podłączenie sprawdzarki cen w dowolnym miejscu w sklepie. Dzięki temu klient sam może sobie sprawdzić podstawowe informacje o produkcie.
Generator Zamówień Moduł do zautomatyzowania procesu zamówienia, program proponuje towary do zamówienia wg przyjętych przez użytkownika kryteriów.
Obsługa wag elektronicznych, etykietujących Zintegrowana z programem obsługa wag elektronicznych/etykietujących/metkujących.
Standardowy interfejs FK Interfejs umożliwi wygenerowanie danych / dokumentów dla systemu finansowo-księgowego - wykaz współpracujących programów dostępny w osobnym dokumencie.
System lojalnościowy Moduł umożliwiający: ustalenie reguł, według których „stałym klientom” zostaną naliczone punkty (np. 1 pkt za każde 10 zł, dla paragonów zarejestrowanych na kartę stałego klienta o wartości większej niż 10 zł), zarejestrowanie dokumentu wydania prezentu (towaru/-ów z bazy danych programu) za określoną zebraną liczbę punktów, raportowanie stanu punktowego (indywidualne i zbiorcze) klientów.
Standardowy interfejs do generowania przelewów bankowych  Możliwość wygenerowania plików zawierających paczki przelewów do uregulowania należności zarejestrowanych w programie, dane generowane są za pomocą modułu MCash.

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Orcholska 43
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej