Daw Systems
PC-Petrol

PC - Petrol

PC- Petrol to oprogramowanie dla stacji paliw stworzone przez renomowaną polską markę Insoft. Jest to system dedykowany przedsiębiorcom, którzy kładą szczególny nacisk na nowoczesne zarządzanie stacją paliw. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności oraz łatwości w obsłudze znanej z systemu do sprzedaży detalicznej PC-Market, program dla stacji paliw stanowi doskonały i wielki krok na drodze rozwoju Państwa stacji paliw.

System nastawiony na integrację z automatyką stosowaną w branży paliwowej

Program dla stacji paliw PC-Petrol współpracuje z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w branży paliwowej. Wykorzystując ten system, są Państwo w stanie prowadzić rozliczenia magazynów stacji paliw w temperaturze referencyjnej 15 stopni Celsjusza zgodnej z ASTM, zmieniać stawki na dystrybutorach oraz pylonach cenowych,  zarządzać sterownikami oraz monitorować poziom wody oraz z wieloma innymi rozwiązaniami stosowanymi w tej branży. Co bardzo istotne, system ten integruje się również z tankomatami. 

Funkcje stricte paliwowe to nie wszystko

PC – Petrol to program umożliwiający zarządzanie stacją paliw w sposób kompleksowy. Pozwala on również na obsługę klientów. Poza funkcjami analitycznymi, program ten z poziomu kasjera wygląda jak każdy inny system POS i taki w rzeczywistości jest. Funkcje sprzedażowe tego oprogramowania umożliwiają normalną sprzedaż paragonową oraz fakturowaną. Ponadto, system ten pozwala na parkowanie paragonów oraz zdalne zarządzanie dystrybutorami bezpośrednio z stanowiska kasjerskiego. Program umożliwia również  rozliczanie kasjerów – na zakończenie zmiany lub doby wskazuje ile wyniosła sprzedaż wraz z rozbiciem na formy płatności, umożliwia podgląd paragonów oraz informuje o wysokości utargu oraz o ilości gotówki, która powinna znajdować się w szufladzie. 

Szeroka biblioteka dokumentów oraz ponad 300 raportów

Insoft, marka, która stworzyła to rozwiązanie wdrożyła w ten system wszystkie najczęściej stosowane w branży paliwowej dokumenty. To oprogramowanie dla stacji paliw posiada bardzo rozbudowane funkcje raportowania. Dzięki pełnej integracji z automatyką stosowaną w tej branży, umożliwia generowanie raportów w oparciu o precyzyjne dane. Dodatkową zaletą integracji jest fakt, że dane pobierane są z urządzeń, dzięki czemu nie występuje możliwość zmanipulowania raportu.

System lojalnościowy oraz flotowy

Program posiada rozbudowane systemy lojalnościowe oraz flotowe. Dzięki temu mogą Państwo budować szerokie grono lojalnych klientów detalicznych regularnie dokonujących u Państwa zakupów, jak i związać się sprzedażowo z partnerami stricte biznesowymi. 

Kompleksowe wdrożenie systemu Insoft PC-Market

Każde wdrożenie oferowane naszym klientom realizowane jest kompleksowo. Zawsze staramy się doradzić w doborze oprogramowania oraz sprzętu, wspieramy lub pośredniczymy w zakupie urządzeń wymaganych lub dodatkowych na potrzeby stosowanych systemów (np. urządzenia automatyki dla stacji paliw) oraz wdrażamy i szkolimy. Klient na żadnym etapie nie jest sam.

Zapoznaj się z ofertą:

PC-Petrol – program do zarządzania stacją paliw System przeznaczony do kompleksowej obsługi stacji paliw, pracujących niezależnie, jak i zsieciowanych. Składnikami systemu są odpowiednio przystosowane programy: PC-Market 7 (zaplecze stacji – m.in. obsługa dostaw w 15°C) i PCPOS 7 (kasy POS z obsługą importu paliwa z dystrybutorów), wraz z niezbędnymi modułami dodatkowymi (m.in. PetrolServer do obsługi komunikacji z automatyką stacji). W przypadku sieci stacji paliw istnieje możliwość skorzystania z centralnego zarządzania przy pomocy Konsoli Kupca.
PC-Petrol -1 Stan Obsługuje 1 stanowisko kasowe POS dla stacji izolowanej wraz z obsługą zaplecza stacji (PC-Market 7 w wersji Petrol jednostanowiskowy, dostosowany do obsługi Stacji Paliw i wyposażony w moduły do projektowania etykiet, Rozliczanie kasjerów, interfejs do serwera sterowników dystrybutorów, standardowy interfejs FK, jedno specjalizowane stanowisko kasowe PC-POS 7 z interfejsem dla stacji paliw, modułem do obsługi kart płatniczych i serwerem do sterowników dystrybutorów).
PC-Petrol -2 Stan Obsługuje 2 stanowiska kasowe POS dla stacji izolowanej wraz z obsługą zaplecza stacji (PC-Market 7 w wersji Petrol sieciowej 5-stanowiskowej, dostosowany do obsługi Stacji Paliw i wyposażony w moduły do projektowania etykiet, Generator Zamówień, Rozliczanie kasjerów, interfejs do serwera sterowników dystrybutorów, standardowy interfejs FK, standardowy system lojalnościowy, dwa specjalizowane stanowiska kasowe PC-POS 7 z interfejsem dla stacji paliw, modułem do obsługi kart płatniczych i serwerem do sterowników dystrybutorów).
PC-Petrol Sieć Stacji Paliw Dopłata do połączenia stacji paliw wyposażonej w program PC-Petrol z Centralą sieci typu Konsola Kupca. Umożliwia wymianę danych o sprzedaży pomiędzy stacjami, na których pracuje PC-Petrol a centralą (Konsola Kupca), pozwala na: zarządzanie centralnym magazynem, kontrolę polityki asortymentowej z centrali (zarządzanie listą towarów i kontrahentów), centralne zarządzanie kartami stałego klienta oraz analizę obrotów z dostawcami i producentami na podstawie danych otrzymanych od sklepów w sieci.

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej