Daw Systems
PC-POS

Tu jesteś OfertaInsoftPC-POS

PC - POS

PC – POS to bardzo intuicyjny i szybki w obsłudze program do sprzedaży. Jest to typowy system POS, dzięki któremu kasjerzy będą w stanie błyskawicznie obsłużyć klienta, co ma niebagatelny wpływ na doświadczenie klienta w zakupach.

Przejrzysty system POS, intuicyjna obsługa, bezproblemowa sprzedaż detaliczna

Program POS marki Insoft powstał aby sprostać potrzebom nowoczesnych klientów, którzy oczekują szybkiej i bezproblemowej obsługi. Jest to kluczowe z punktu widzenia właścicieli sklepów, ponieważ dzięki spełnianiu oczekiwań coraz to bardziej wymagających konsumentów, budują grono lojalnych nabywców. Ten system kasowy do sklepu, jest doskonałym ukłonem w kierunku kasjerów, ponieważ interfejs (część wizualna i obsługa) są maksymalnie uproszczone, zaś wszelkie ikony odpowiednio duże oraz w różnych kolorach, dzięki temu użytkowanie tego systemu pos jest niezwykle proste, intuicyjne oraz wygodne.

Logiczne funkcje, zgodne z oczekiwaniami kasjerów

System PC-POS posiada wbudowane funkcje, które odpowiadają schematom pracy kasjerów. Naliczenie lub odliczenie butelek, ręczne wprowadzanie cen do produktów, które posiadają ceny otwarte to standardowe funkcje. Należy wspomnieć, iż w przeciwieństwie do większości kas, system ten posiada możliwość parkowania paragonu. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że system współpracuje bezproblemowo z wagami elektronicznymi, zaś same zmiany i rozliczenie kasjerów jest proste.

PC-POS to możliwość pracy na wielu rodzajach urządzeń

Ten system POS pokazuje całą swoją potęgę podczas współpracy z dedykowanym do programu POS monitorem dotykowym oraz drukarką fiskalną, natomiast nie jest to jedyna możliwość obsługi. Program można również obsługiwać z poziomu zwykłego komputera za pomocą klawiatury oraz myszki. Jedynym wymogiem aby system mógł prawidłowo oraz zgodnie z prawem funkcjonować jest drukarka fiskalna.

Bezproblemowa współpraca i wymiana danych w trybie live z innymi systemami Insoft

Każde oprogramowanie stworzone przez markę Insoft zostało stworzone w celu integracji. Nie inaczej jest z systemem PC-POS. Ten program współpracuje z systemem PC-Market i w takim połączeniu stanowią one idealną parę. Sprzedaż detaliczna jest prosta, zaś prowadzenie placówki handlowej znacznie uproszczone.

Możliwość personalizacji

Marka Insoft mając na uwadze komfort i preferencje użytkowników, pozostawiła swoim partnerom możliwość personalizacji oprogramowania. Nasi specjaliści są w stanie spełnić Państwa oczekiwania względem tego systemu POS.

Zapoznaj się z ofertą:

PC-POS Stanowisko kasowe dla Windows Kompletny program dla kasowych stanowisk komputerowych; samodzielny, w pełni kompatybilny z PC-Market 7, posiada własną bazę towarową, obsługuje karty rabatowe, współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, popularnymi na rynku szufladami, wagami, drukarkami fiskalnymi.
Obsługa kart płatniczych Obsługa na kasach PC-POS 7 płatności bezgotówkowych, z użyciem kart płatniczych. Obsługa płatności realizowana jest przy pomocy: Komputerowego Systemu Płatności - CELTO S1 firmy Novitus lub systemu Elavon lub Polskie ePłatności (konieczne podpisanie umowy z wybranym operatorem systemu płatności bezgotówkowych).
Obsługa doładowań pre-paid Generowanie doładowań dla telefonów komórkowych realizowane jest na kasach PC-POS 7 w ramach usługi „Moje doładowania” systemu firmy BillBird S.A. (konieczne podpisanie umowy na korzystanie z usługi „Moje doładowania” z firmą BillBird S.A.).
Dodatkowy ekran klienta i eksport danych do systemu monitoringu Ekran klienta umożliwia prezentację klientowi sporządzanego w danej chwili paragonu z opcją jednoczesnego wyświetlania reklam. Dodatkowo moduł umożliwia eksport do systemu monitoringu (nadzoru video) danych o zrealizowanych przez kasjerów operacjach. 
System Promocyjny PC-Loyalty Obsługa na paragonach promocji, które wg ustalonych reguł obniżają cenę wybranych towarów wg ustalonych zasad (np. reguła „2+1” - czyli trzecia sztuka tego samego towaru na paragonie ma obniżoną wartość do zdefiniowanej kwoty). Moduł zawiera specjalny program – PC-Loyalty, z dostępem z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwiającym zarządzanie regułami promocji,
Rozliczanie kasjerów  Możliwość otwarcia i zamknięcia zmiany kasjera z poziomu PC-Market 7, przeliczenia przez program faktycznego utargu poszczególnych kasjerów i wyznaczenia różnic wynikających z podanej przez kasjera wartości szuflady.

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej