Daw Systems
Wyposażenie zaplecza, magazynu i biura

Wyposażenie zaplecza i magazynu

 

Sklep nie składa się jedynie z powierzchni sprzedażowej ale również zaplecza i biur, to tam Twoi pracownicy wykonują prace związane z ewidencjonowaniem i wycenianiem towarów, ich zamawianiem oraz kontaktami z dostawcami. W naszej ofercie znajdują się również produkty dedykowane pracy w biurze i na zapleczu sklepów, znajdują się w niej zarówno urządzenia specjalistyczne, jak i stricte przeznaczone do pracy biurowej takie, jak komputer, drukarka, urządzenia peryferyjne oraz podzespoły komputerowe. 

Wspieramy nie tylko handel detaliczny ale również hurtowy. Nasza oferta doskonale wpisuje się w potrzeby zarówno małych i średnich magazynów sklepowych, jak i dużych, wymagających firm operujących stricte w branży hurtowniczej. Oferujemy elektroniczne wyposażenie magazynów.
Zawsze kładziemy nacisk na profesjonalną ofertę ściśle dopasowaną do specyfiki danej branży, dlatego swoim klientom oferujemy wyłącznie renomowane i w pełni profesjonalne urządzenia magazynowe.

Nasza oferta jest szeroka – jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości  kolektor kodów kreskowych (inwentaryzator), drukarki (etykiet, towarowe, przenośne i przemysłowe), skaner kodów kreskowych oraz ekrany POS.

Kolektor danych CIPHERLAB CPT 8001L - kolektor danych przeznaczony do sprawnej obsługi inwentaryzacji. Bateria pozwala na ponad 100 godzin pracy urządzenia.
Terminal danych ZEBRA MC2180 - zastosowanie m.in. do inwentaryzacji i ewidencji zasobów, posiada duży kolorowy i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,8".
Czytnik ZEBRA LS2208 - ręczny czytnik z laserem jednoliniowym, dzięki ergonomicznej obudowie oraz lekkiej konstrukcji usprawni pracę w biurze. 
Drukarka etykiet ZEBRA ZD410 - maksymalna szerokość etykiet 60mm, maksymalna długość etykiet 991mm

 

Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci aktualną ofertę.

 

Zapytaj o produkt


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności
linia Dane
kontaktowe

Daw-Systems Sp. z o.o.
ul. Zamiejska 7
62-200 Gniezno

tel.
510 291 782

e-mail
info@daw-systems.pl
Wsparcie TeamViewer


Team Viever Jeśli jest taka możliwość możemy szybko i prosto rozwiązać problem na odległość - kliknij aby pobrać


dowiedz się więcej
System ewidencji zgłoszeń


System ewidencji zgłoszeń Zgłoś nam swój problem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego systemu zgłoszeń.


dowiedz się więcej